Nie na darmo mówi się, że większość nowoczesnych artystów nie ma w sobie większego stylu i wszystko to co robią, to tylko kreacja własnej osoby, a ich życie prywatne jest okupione nieszczęściem. Często też dowiadujemy się szczegółów o nich z wywiadów i oni sami chętnie opowiadają o swoim życiu intymnym czy rodzinnym. Warto też wspomnieć o tym, że trzeba doceniać tych artystów, którzy są na odmiennym biegunie i kimś takim jest The Weeknd. Jest to jeden z najbardziej popularnych artystów, sprzedający miliony płyt. Zapraszamy do naszego artykułu, z którego dowiecie się dlaczego warto go słuchać.

Krystalicznie czysty głos

Być może ktoś uzna, że nasze „ochy i achy” nad The Weeknd są swego rodzaju peanami, jednak uważamy, że to właściciel jednego z najpiękniejszych głosów w przemyśle muzycznym. Szczególnie jest to słyszalne podczas koncertów, gdzie zachwyca fanów swoimi możliwościami wokalnymi. Albumy The Weeknd wyraźnie to odzwierciedlają i nie na darmo jego kawałki jak „I can’t feel my face” czy „Save your tears” są wyświetlane w setkach milionów, jak nie w miliardach. Wydaje się, że The Weeknd w całej swojej twórczości jest prawdziwy i jego przeszłość też ma wpływ na to, jak wyglądają jego teksty.

Oryginalne teledyski

Pomimo tego, że przeważnie słuchamy muzyki poprzez aplikacje streamingowe, to jednak też doceniamy to, że artyści potrafią tworzyć teledyski opisujące jakąś historię, w którą widz może wsiąknąć. Płyty The Weeknd sprzedają się bardzo dobrze, natomiast teledyski, szczególnie do „Save your tears” są najwyższej jakości i polecamy każdemu widzowi zapoznanie się chociażby z nim, by zauważyć coś wyjątkowego w jego twórczości.