wychodzą twórcy komputerowych programów, które umożliwiają przeprowadzanie zabaw karaoke.

JAPOŃSKI PRODUKT EKSPORTOWY

Termin „karaoke” i związana z nim zabawa przywędrowały do Polski i reszty Europy z Japonii. Gra polega na śpiewaniu w oparciu o tekst wyświetlany na ekranie lub rzutniku i podkład muzyczny pozbawiony sekcji wokalnej. Dziś śmiało można powiedzieć, że karaoke króluje w polskich domach za sprawą dostępnych w sklepach programów multimedialnych.

karaokeTYLE MOŻLIWOŚCI, ILE GRACZY

Wybór dostępnych gier karaoke na polskim rynku jest bardzo szeroki sprawdź https://manta.com.pl/produkt/spk5003/. Obejmuje on szereg pozycji, które różnią się repertuarem muzycznym. Znajdziemy wśród nich zarówno największe przeboje popu, jak i szlagiery ery disco czy przeboje dziecięce. Dzięki temu w zabawie może wziąć udział każdy, bez względu na wiek oraz preferencje muzyczne.

SZANSA NA CIEKAWĄ RYWALIZACJĘ

Obecnie sprzedawane programy karaoke umożliwiają rywalizacje wśród graczy. Niemal każda z gier tego typu posiada możliwość zapisywania wyników i tworzenia tabel rankingowych. Ponadto istnieje również ewentualność dostosowywania poziomu trudności zmagań do własnych umiejętności. Nie trzeba być więc Marią Callas, by brać udział w zabawie.