Zdechły Osa w lutym 2023 roku powrócił do swoich fanów z drugą płytą „Breslau hardcore”. To długo oczekiwany moment dla stęsknionych wielbicieli i tego przewrotnego rapera. W jego drugiej płycie znów słyszalne są mocne brzmienia, a także punkowy klimat, dzięki któremu można czuć się jak na koncercie słuchając płyty w domowym zaciszu.

Punkowe brzmienia i wyrazistość przekazu

Na uwagę zasługują nietuzinkowe punktowe teksty i moc oraz przesłanie płynące z nich. To unikalny twórca na szeroką skalę, którego piosenki na długo pozostają w pamięci. To nie jest sztampowa postać. Jest to indywidualna osobowość, jednostka nie do podrobienia, co można zauważyć w „Breslau hardcore”. Krążek godny uwagi dla znawców autora oraz tego gatunku muzyki.

zdechły osa płyta

Zdechły Osa znów zaskakuje. Tym razem płytą „Breslau Hardcore”

Dzięki „Breslau hardcore” szybko poczujesz ten klimat. Zdechły Osa (https://preorder.pl/muzyka/2490327,zdechly-osa) zawsze potrafił zaskakiwać swoją twórczością. Nieustannie pracuje w tym samym tonie, co wyraziście zaakcentował w swojej drugiej płycie „Breslau hardcore”. Krążek zawiera aż 14 kawałków, z czego przewrotnie co do nazwy – pierwszy, nosi tytuł „Do widzenia” otwiera album. Pierwszy utwór został nagrany w duecie z Brodką, która za sprawą swojej charakterystycznej barwy głosu nadała niepowtarzalnego brzmienia kawałkowi. Z kolei „Między blokami”, „Nawyki”, „Dobra śmiechawa” czy „Przez Ciebie” to utwory, które mocno zaakcentowały swoją pozycję na YouTubie. Ponadto na krążku znajdują się takie numery jak „Kurtyzanka za 2 dychy” czy „Jezus po tygodniu we Wrocławiu”. Poza Brodką na albumie można usłyszeć także innych znanych artystów na przykład Sarsę, Hades oraz Kony.