Polski raper i autor tekstów Oki współpracował z wieloma wykonawcami. Oskar Kamiński chętnie podejmował wspólne działania ze Szpakiem, Paluchem, Żabsonem, Sutkiem, czy też Silesem. Artysta urodził się w 1998 roku w Lubinie. Pierwsze kawałki Okiego poznaliśmy w 2014 na kanale YouTube. Nazwa pierwszego albumu to Szanuj EP – powstał on we współpracy z Mongołem. Co warto wiedzieć o raperze? Jakie albumy nagrał muzyk?

Rap Okiego

Rap Okiego aktualnie interesuje szerokie grono osób. Po premierze pierwszego albumu w 2014 roku, bardzo szybko do sieci trafił kolejny projekt Okiego z Girsonem – Microphone Killah Mixtape. Potem raper wydał solowy mixtape o nazwie C.R.E.A.M Mixtape. W 2015 roku powstały też single:

  • Ślad
  • TJT
  • Żółty humor
  • Żółty Vestax

Nie każdy wie, że Oki był oficjalnym supportem grupy PRO8L3M w trakcie koncertowej trasy Widmo Tour.

Istotne informacje o młodym artyście

Młody raper hip-hopowy pochodzi z Lubina i mimo młodego wieku, cieszy się długi stażem na rynku muzycznym. Bardzo szybko rozpoczął karierę, cały czas zaskakując swoich fanów. Rap Okiego w sieci może szczycić się milionowymi odsłonami na Youtube, również oficjalne albumy Okiego cieszą się sporym zainteresowaniem. Za co warto docenić jego twórczość? Przede wszystkim słuchacze wskazują, że wyznacznikiem talentu Okiego jest szybkość nawijki. Oskar bardzo szybko wypowiada słowa w swoich piosenkach i posiada umiejętność precyzyjnego składania wersów. Ponadto, raper jest doceniany ze względu na umiejętność łączenia stylów.

Oki raper nie osiada na laurach i cały czas tworzy nowe utwory. Aktualnie na rynku znaleźć można najnowszą płytę rapera o nazwie Produkt47. Oskar Kamiński bez wątpienia ma talent, dlatego odnajduje się na hip-hopowej scenie.