W obecnych czasach mamy styczność z eksplozją zainteresowania polskim hip-hopem wśród polskich i zagranicznych słuchaczy. Polska scena muzyczna zajmująca się tym gatunkiem muzycznym zbiera duże profity ze sprzedaży wielu płyt i biletów na koncerty. Jednym wśród najpopularniejszych osób w tej profesji jest raper Tymek (Tymoteusz Bucki) skupiający na sobie uwagę szerokiej publiczności.

Tymek ulubieńcem wśród młodzieży

Popularny raper dokładnie nazywa się Tymoteusz Bucki, a zainteresowanie jego osobą znacznie wzrosło po wydaniu utworu „Język ciała” przynoszącego niebywały sukces w postaci wielkiego zainteresowania mediów społecznościowych. Na serwisie Youtube.com utwór znajduje się na pierwszym miejscu wśród liczby wyświetleń w Polsce. Do tej pory licznik wskazuje 131 milionów. Warto dodać, że na koncie artysty znajdują się również inne przykuwające uwagę utwory jak: „Poza kontrolą”, „Rainman” czy „Anioły i Demony”.

Hip-hopowy styl przemawiający do polskiej młodzieży

Nietrudno stwierdzić, że omawiany styl cieszy się największym powodzeniem wśród osób młodszego pokolenia. Na bazie tego można stwierdzić, że właśnie ta grupa odbiorców decyduje o muzycznych trendach. Duże zainteresowanie sprawiło, że obecnie coraz więcej artystów próbuje swoich sił w tej profesji, wydając masę utworów. Czy ktoś w najbliższym czasie okaże się bardziej popularny od Tymoteusza Buckiego? Kandydatów przybywa z każdym dniem, a zainteresowanie opisywanym raperem również regularnie wzrasta.