Każdy, kto chociaż trochę jest zainteresowany muzyką hip-hop, z pewnością słyszał o takim artyście, jak White 2115. Jego piosenki zyskują miliony odsłon na portalach YouTube czy Spotify, dzięki czemu raper zdobył zaszczytne trzecie miejsce, w rankingu najpopularniejszych muzyków na rok 2021. Swoją karierę rozpoczął, udzielając się w grupie Gang 2115, a chwilę później White podejmował współpracę z gwiazdami polskiej sceny hip-hop.

White 2115 – idol młodego pokolenia

California to zdecydowanie najpopularniejszy utwór White 2115, który wraz z nadejściem lata, zyskał miliony fanów. Wszystko wskazuje na to, że najnowszy album wykonawcy, spotka się z podobną sytuacją. Do największych hitów z tamtej płyty należy bardzo popularny utwór „Do zachodu słońca”, promujący płytę. Cały album wyróżnia letni vibe, dzięki czemu staje się jednym z najczęstszych wyborów, jeśli chodzi o słuchanie muzyki na wakacjach.

Nowa płyta White 2115 – „Pretty Boy” i melodie lata 2022

Pod koniec czerwca 2022 roku ukazała się zupełnie nowa płyta White’a 2115, która ma szansę powtórzyć sukces Californi i stać się dla wielu osób soundtrackiem mijającego lata. Numery takie jak „RiRi”, „Broly”, „18” już teraz coraz częściej możemy usłyszeć w samochodzie, nad morzem, w górach czy na wyjeździe ze znajomymi. Jest to istne połączenie klasycznego rapu z ostrymi brzmieniami rocka, co jest charakterystycznym elementem dla nowoczesnej ery hip-hopu. Tutaj, znajdą coś dla siebie nie tylko miłośnicy lekkiego, pozytywnego klimatu, ale również nieco bardziej refleksyjnych nut. Album ceniony jest również za swoistą szczerość, przekazywaną w każdym słowie. White opisuje tu bowiem również swoje momenty sprzed zaistnienia na scenie. Nowa płyta White 2115 dopełnia słoneczną atmosferę lata 2022.