Wielu raperów prezentuje niesamowitą osobowość sceniczną. Są to ludzie bardzo wartościowi pod każdym względem. Warto promować takie osobowości na polskiej scenie muzycznej. Kukon jest raperem niezwykłym, o którym warto, aby usłyszała duża rzesza ludzi.

Tylko dla młodych? Absolutnie nie

Wydaje się że hip-hop to muzyka dla młodzieży, jednak nic bardziej błędnego. Również ludzie dorośli mogą wyciągnąć sporo mądrości z tego rodzaju muzyki. Wystarczy tylko wsłuchać się w teksty a także przeanalizować dorobek życiowy raperów i spojrzeć na ich życie. Płyty Kukona to z pewnością wartościowe dzieła i naprawdę warto się z nimi zapoznać (wersje fizyczne można zamówić na Preorder.pl).

Samodzielnie lub z innymi

Część raperów bardzo chętnie współpracuje z mediami, a także z innymi artystami, jednak część raperów zdecydowanie woli pracować w podziemiu. To wszystko zależy od indywidualnej oceny sytuacji oraz indywidualnych preferencji.  Niektórzy są stworzeni do tworzenia własnej muzyki bez kompromisów, a inni wolą zdobyć więcej wyświetleń i popularności.

Zdobyć popularność

Kultura hip-hopowa jest dla młodych ludzi sposobem na wyróżnienie się z tłumu. Mają oni swoją pasję. To bardzo dobrze, że młodzież szuka ukojenia w sztuce, również w muzyce. Bardzo dobrze kiedy młody człowiek ma swoje pasje i cel w życiu.  Dla wielu młodych raperów takim celem było właśnie tworzenie rapu. Raper Kukon wybił się z tłumu i chwała mu za to! Takim ludziom należy się szacunek.